OPINIE

Dobrochna jest wszechstronną i niezwykle zaangażowaną instruktorką, zwracającą uwagę na perfekcję wykonywanych ćwiczeń. Jej gruntowne przygotowanie zawodowe oraz znajomość technik relaksacyjnych pozwala na szeroki wachlarz ćwiczeń, które są na każdych zajęciach inne i dostosowane do indywidualnych predyspozycji uczestników. Przyjacielska i miła atmosfera na zajęciach sprawia, że chętnie w nich uczestniczę i z niecierpliwością oczekuję następnych. Mogę śmiało stwierdzić, że od czasu gdy uczestniczę w zajęciach Dobrochny zmieniła się moja postawa fizyczna i psychiczna.

p. Antoni Słaboń

ZAJĘCIA Z DOBROCHNĄ.

Od roku uczęszczam na zajęcia PILATES , które prowadzi Dobrochna Wiater. To profesjonalistka w swojej dziedzinie, osoba odpowiedzialna i bardzo rzetelna. Zajęcia są urozmaicone, prowadzone na odpowiednio zróżnicowanych poziomach stosownie do możliwości ćwiczących a nawet modyfikowane, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Instruktorka zwraca baczną uwagę, by ćwiczenia były wykonywane poprawnie i starannie.

Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła - nie może być inaczej, gdy przy dobrze dobranej muzyce staramy się naśladować "naszą mistrzynię" i odwzajemniać jej uśmiech.


p. Basia

Witam,  

 Chciałabym podzielić się wrażeniami z zajęć NORDIC WALKING . Odbywają się w Parku Lotników, spotykamy się

przy fontannie ( ok. godz. 10-tej) 2, 3 razy w tygodniu. Biorą w nich udział panie będące na emeryturze lub w jej
pobliżu.
Zajęcia prowadzi trener personalny - p. mgr Dobrochna Wiater. Zawsze rozpoczynamy rozgrzewką , potem marsz,
znów ćwiczenia (np.z elementami treningu funkcjonalnego) , marsz i na zakończenie " rozciąganie" (aby mięśnie wróciły na swoje miejsce). Trwają 60 minut lub troszkę dłużej. Każde ćwiczenie jest przemyślane, ma spełnić określone zadanie (trenerka precyzyjnie objaśnia), a przy tym trenerka bacznie obserwuje możliwości i jakość wykonania ćwiczeń przez uczestniczki. Pełna "profeska". A przy tym wszystkim co za atmosfera! I żart i śmiech, ale ćwiczenia, a co najważniejsze prawidłowość postawy i ruchu w chodzeniu z kijkami być musi!  Tu nie ma żartów, no i tak ma być. A w ogóle czy może być coś lepszego dla zdrowia jak profesjonalny ruch na świeżym powietrzu?? Jestem dość dobrym przykładem że to świetna sprawa: na zajęcia uczęszczam już prawie rok (zimą też! a jakże!) ,i to jak mogę najpilniej.
Dawniej ruch i gimnastyka były mi wyraźnie "obce".
Bardzo polecam te zajęcia! Na początek chociaż spróbować.......


wierna i pilna  "fanka" St.D.:-)

Od ponad roku uczestniczę w zajęciach NORDIC WALKING (grupa 50+) prowadzonych przez Panią Dobrochnę. Układ zajeć (rodzaj, następstwo i intensywność ćwiczeń) proponowany przez naszą trenerkę uważam za umiejętnie dobrany, i tak urozmaicony, że godzina spotkania mija za szybko. Ponadto zawsze towarzyszą nam uśmiech i dobry nastrój. Jednym slowem jest sportowo i rozrywkowo.

Polecam. Barbara

Najbardziej profesjonalne zajęcia ( PILATES, FITNESS, ĆWICZENIA RELAKSACYJNE ), w których uczestniczyłam. Dobrochna skupia uwagę na każdej ćwiczącej osobie, daje cenne wskazówki, czuwa by pracowały odpowiednie mięśnie, kontroluje technikę. Zawsze mówi co w danym momencie pracuje, używa fachowej terminologii. Po zajęciach człowiek wychodzi pełen energii i radości :)

Gorąco polecam! Joanna

Byłam już na kilku różnych zajęciach PILATES u kilku różnych osób, ale takich jak Twoje nigdzie nie spotkałam, dlatego będę zawsze do Ciebie i na Twoje zajęcia wracać :)

Twoje zajęcia są wyjątkowe dzięki Tobie przede wszystkim...

Jesteś zawsze, ale to zawsze uśmiechnięta i to daje pozytywną energię już na wstępie.. na zajęciach ważna jest dla Ciebie każda osoba zarówno patrząc przez pryzmat całej grupy jaki iindywidualnie...

a same zajęcia... no cóż pewnie każdy będzie inaczej odbierał, ale dla mnie każde są inne, urozmaicone są dla mnie chwilą relaksu, odprężenia no i oczywiście to co najważniejsze lepiej się po nich czuję zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Widać ,że do każdych się w jakiś sposób przygotowujesz i nie jednokrotnie dostosowujesz do grupy co powoduje, że wszyscy mogą w nich uczestniczyć na swoim poziomie po mimo różnego zaawansowania grupy....

Twój przekaz i informacje, które zręcznie wplatasz w prowadzenie zajęć powodują że poznajemy swoje ciało i jego możliwości.

Można powiedzieć, że dzięki Twoim zajęciom jest to czas tylko dla nas, dla mnie.... i za to chcę Ci podziękować.

Z całego serca życze Ci powodzenia we wszystkim co będziesz robić i żeby nigdy nie zabrakło Ci energii i odwagi do działania.

Kasia

Na zajęcia TRENINGU FUNKCJONALNEGO z FITELINĄ namówił mnie mój przyjaciel, który chodzi na nie od roku i zaczął startować w maratonach. Zaryzykowałem, choć nie jestem skory do zbiorowych ćwiczeń w grupie. I po pierwszych zajęciach nastąpiła prosta, męska ocena: to są fajne, dobrze poukładane zajęcia. Pracują wszystkie mięśnie, trening jest dozowany stopniowo i starannie przemyślany. Tak prowadził zajęcia mój pierwszy trener gimnastyki sportowej, kiedy ćwiczyłem jako chłopak w klubie KS Korona w Krakowie. Na zajęciach można poprawić formę i do tego zrobić to w świetnej atmosferze, przy muzyce. Polecam każdemu, kto chce poćwiczyć i mieć z tego trochę przyjemności.

Zdzich

Od kilku lat jestem wierną fanką PILATESU prowadzonego przez Dobrochnę. Żadna inna spotkana przeze mnie instruktorka nie potrafi tak pracować z grupą, że każdy uczestnik czuje się "zaopiekowany". Przyszłym mamom polecam zajęcia mamaFIT . Dobrochna jest do nich świetna przygotowana a dobrane przez nią ćwiczenia pomagają się zrelaksować i rozluźnić najbardziej tego potrzebujące partie ciała. Profesjonalizm prowadzącej gwarantuje bezpieczeństwo przyszłej mamy a uśmiech świetną atmosferę. Moja mała Pola z pewnością to potwierdzi :)

Gosia

 

Miłe Moje i  Drogie 50, 50+ i 50 ++ , a także -50!
Zbliżający się  Nowy Rok/ a przed nim oczywiście Święta Bożego Narodzenia! / skłaniają wszystkich do refleksji, nowych postanowień , obietnic, przyrzeczeń  i …najlepszych życzeń.
Zatem…. życzę  Wam   zdrowia, zdrowia, po stokroć zdrowia!!!
A droga do zdrowia prowadzi na ulicę Skarżyńskiego, gdzie w klubie KWADRAT  odzyskuje się siły, witalność, sprawność, kondycję, formę, wszystkie zastygłe chęci i ochoty itd. itp.- wracają!!!
Te ‘cuda’ dzieją się pod fachowym okiem PANI  DOBROCHNY- doświadczonego instruktora i trenera / NASZEJ TRESERKI -jak JĄ nazywamy/, osoby obdarzonej dużą kulturą osobistą, doskonałą wiedzą o działaniu i funkcjonowaniu naszego organizmu, osoby, która kocha swój zawód i wykonuje go z pełnym zaangażowaniem.
Zajęcia z Nią  / JA PREFERUJĘ PILATES - ale program w KWADRACIE jest obszerny i siłownia działająca non-stop/ to przebogaty zestaw ćwiczeń - oryginalny, ciekawy, dostosowany zawsze do możliwości i sprawności ćwiczącego.
Każda osoba uczestnicząca w zajęciach czuje się ‘zaopiekowana’ / posłużyłam się tu gwarowym-ale jakże akuratnym słowem!! / - czujne oko PANI  DOBROCHNY spoczywa na każdej/ym/ z nas, aby przyjść z pomocą , z korektą , z podpowiedzią, które są niezbędne do prawidłowego wykonania ćwiczeń.
A więc – ĆWICZCIE Z  NAMI!!   -   DO ZOBACZENIA W NOWYM ROKU  W KWADRACIE!
 
PS. Przyjmijcie pod choinkę te moje LEPIEJE, które powstały  dla Was  KU ZACHĘCIE DO ĆWICZEŃ, wybaczając autorce nie najwyższej klasy loty poetyckie!!!
 
LEPIEJ wstawać wcześnie rano,
niż chorować na kolano.
 
LEPSZE poranne przysiady,
niż lekarskie cud-porady.
 
LEPSZA mata i ciężarki,
niż porady od lekarki.
 
LEPSZĄ będziesz mieć karnację,
gdy się poddasz rekreacji.
 
LEPSZE pilatesy z rana,
niż okłady na kolana.
 
LEPSZĄ będziesz mieć p…..statykę,
gdy poćwiczysz pod muzykę.
 
Lepiej z rana potrenować,
niż z chorobą się mocować.
 
 
LEPSZE  z rana wyginanie,
niż wieczorne spec-stękanie.
 
 
LEPIEJ Z DOBROCHNĄ trochę się pomęczyć,
 niż w przychodni prosić, jęczeć.
 
LEPIEJ na siłowni trenować z rowerem,
niż się zacząć witać z  panem Alzheimerem!
 
I na koniec to przesłanie:
 
KTO RANO WSTAJE - TEMU DOBROCHNA DOBRY WYCISK DAJE!
 
Z gimnastycznym pozdrowieniem
Magda-Lena